O firmie

O nas

Firma Nexx jest spółką deweloperską, która specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć budowlanych. Wszystkie nasze projekty są efektem pracy wykwalifikowanych architektów. Inwestycje, jakich się podejmujemy, powstają pod czujnym okiem doświadczonych inżynierów i nadzorem wykwalifikowanych kierowników. Dbając o każdy szczegół podczas budowy nowych budynków, wybieramy tylko innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości.

Pierwsza inwestycja „Osiedle Południowe”, usytuowane w zacisznej miejscowości uzdrowiskowej-Goczałkowice Zdrój, złożona z kompleksu 24-eleganckich domów w zabudowie szeregowej, powstała z myślą o stworzeniu przyjaznego miejsca dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Projekt ten połączył kameralną zabudowę w zielonym zakątku, wśród łąk i lasów z doskonałą komunikacją do pobliskich miejscowości.
Kolejne przedsięwzięcie powstało w malowniczej miejscowości Pawłowice. „Osiedle pod Lasem” stanowi nowoczesny budynek wielorodzinny otoczony pasmami zieleni, złożony z 36-mieszkań z częścią usługową. Niewątpliwym atutem inwestycji jest dogodne położenie z dala od miejskiego zgiełku, a obecność ścieżki rowerowej oraz ośrodków sportowych daje możliwość aktywnego wypoczynku i relaksu. Jednocześnie decydując się na taką lokalizację, mieliśmy na uwadze dobrze rozwiniętą bazę edukacyjną, łatwy dojazd do okolicznych miast oraz zapotrzebowanie na nowe mieszkania w opisanej okolicy.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, w 2010 roku zakupiliśmy nieruchomość położoną pośród rozpościerających się lasów, na niewielkim wzgórzu w Mysłowicach przy zbiegu ulic Chopina i Moniuszki. Inwestycja „Park Chopina” to 9 budynków wielorodzinnych niskiej kondygnacji, zaprojektowanych w luźnej zabudowie, co pozwala na ich dobre doświetlenie. Podejmując się budowy osiedla w Mysłowicach mieliśmy na celu stworzenie kompleksu mieszkań z zachowaniem ducha nowoczesnej architektury, z widokiem na piękny, leśny krajobraz. Malownicze tereny, „Zielony dziedziniec”, ścieżki wzdłuż osiedla zachęcają do długich spacerów z rodziną jak również do aktywnego wypoczynku- to wszystko dla naszych klientów, by mogli urzeczywistnić marzenia o własnym mieszkaniu w cichej i przyjaznej okolicy. Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych energooszczędnych technologii, a powstałe mieszkania posiadają funkcjonalne rozwiązania.
Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzują się optymalną lokalizacją, dogodnym dojazdem, odpowiednim otoczeniem oraz wysokim standardem wykonania. Dbamy o to, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość życia codziennego. Poprzez zdobyte doświadczenie w Polsce i za granicą, nasze inwestycje cieszą się gwarancją długotrwałego bezpieczeństwa.
Znajdując kolejne atrakcyjne miejsce na południu Polski, zleciliśmy naszemu zespołowi architektów stworzenie nowego projektu złożonego z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. „Osiedle Akacjowe” przy ul. Klonowej, jakie ma powstać pośród pachnących drzew akacjowych, dedykujemy specjalnie rodzinom, które szukają zacisznego kąta, by spędzić tam całe swoje życie.
Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z oferty naszej firmy. Zapewniamy, że nasz zgrany zespół pomoże Wam wybrać najbardziej funkcjonalne mieszkanie, dostosowane specjalnie do Waszych potrzeb.

Nasze nagrody

 1. Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2012” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2013r.)
 2. II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska “Projekt: Przestrzeń” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2015r.)
 3. II Nagroda Targów Nieruchomości “Na swoim” w kategorii “Innowacje Targowe” (2015r.)
 4. Nagroda “Deweloper Roku 2016” na Śląskich Targach Nieruchomości (2016r.)
 5. I Nagroda “Inwestycja na Medal” w konkursie internautów organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii “Lofty i apartamenty”
 6. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Architektura, Zielone Osiedle” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 7. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Inwestycje na Medal” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 8. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2016” za realizację inwestycji osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2013r.)
 9. II miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii “Obiekty proekologiczne” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)
 10. „Orzeł Polskiego Budownictwa 2019” – nagroda XII edycji konkursu, w kategorii „Usługi Deweloperskie”, którego organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z  Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług. (2019r.)
 11. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2018” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)

Nasze inwestycje